logo-web
Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

Misyonumuz, Vizyonumuz, Hedefimiz ve İlkelerimiz

Seçkin, kaliteli ve tecrübeli Uzman Bilirkişilerimiz sayesinde, çok çeşitli yasal sorunlarınız, hem karmaşık hem de basit vakalarınız için doğru çözüm AvAssist'te.

Vizyonumuz

Adalet sisteminin önemli yapı taşlarından olan Bilirkişilik kavramını ileriye taşıyarak konusunda öncü, güvenilir, teknolojik yeniliklere ayak uyduran sektörü ileriye taşıyan bir kuruluş olmak. Alanlarında deneyimli Bilirkişilerin hazırladığı Uzman Raporları ile taraflar arasındaki sorunların çözümlerinde en çok tercih edilen bir kurum olmak. Avukatlara, hukuk bürolarına; sayısız yargı alanında kusursuz yasal çözümler sunan, önde gelen bağımsız/dijital/küresel hukuk ağı olmak.

Hedefimiz

Hukuk sisteminde, davalarda önemli yer tutan AvAssist Bilirkişilerle dava dosyalarını tarafsız ve objektif bir gözle inceleyerek, adalet sisteminin işleyişine hız kazandırmak, dava sürelerini kısaltmak, hak kayıplarının olabildiğince önüne geçmek. Hukuk sistemimizdeki tüm gelişme ve değişmeleri yakından takip ederek; saygın, dürüst, güvenilir, çağdaş, atılımcı, başarılı bir vizyonla adaletin gerçekleşmesi için çalışmak.

❝ Raporlarınız; dürüst, bağımsız, tarafsız, yetkin ve konusunda uzman bilirkişilerce % 100 gizlilik içerisinde, profesyonelce hazırlanır. ❝ 

Misyonumuz

“Herkesin hakkını aldığı adil bir dünya için AvAssist olarak mücadele etmek.” herkes için yasaya erişimi kolaylaştırmak ve hızalandırmak. Alanlarında deneyimli Bilirkişilerin hazırladığı Uzman Raporları ile tarafların haklılıklarını belgelendirmek, mutabık olunabilecek çözümler sunmak, tecrübe ve çalışmalarındaki en yüksek kalite standartlarıyla avukatlara güvenilir destek ve hizmet vermek. Özel uzman görüşü almak isteyen avukatlar, hukuk büroları ile bu hizmeti veren Bilirkişiler arasında köprü görevi görmek. AvAssist Tevkil ve Bilirkişilik Hizmetleri verirken, evrensel ahlaki, hukuki değerler, avukatlık mesleğinin temel ilkeleri ve yükümlülükleri ile hareket etmek. İnsan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerinden hareketle avukatların ve hukuk bürolarının hukuki ihtiyaçlarını, evrensel hukuk normlarına uygun, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaktır.

İlkelerimiz

Çalışma Saatlerimiz

Çalışma Saatlerimizde Bizi Ziyaret Edebilirsiniz

AvAssist hakkında bilgi almak, çözüm ortağı olmak veya AvAssist hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşmak için sizi bekliyoruz.

Hafta İçi 09:00 - 17:00
Cumartesi 09:00 - 12:00
Pazar Çalışmıyoruz

AvAssist
Advisor Mobil Dijital Teknoloji LTD. ŞTİ. Ürünüdür

İletişim

© 2023 Advisor Mobil Dijital Teknoloji LTD. ŞTİ.